O spoločnosti Altrient

Vysokokvalitný prírodný produkt - doplnok stravy
Výrobca: LivOn Labs (USA)

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §12 ods. 4 písm.g.) zákona č. 355/2007 Z.Z. VYHOVEL návrhu IMMO-MEM s.r.o. zo dňa 16.9.2015 a SÚHLASÍ s umiestňovaním Výživového doplnku - ALTRIENT C, gél, od výrobcu LivOn Laboratories Inc., 2654 W. Horiyon Ridge Parkway, Suite B5-175 Henderson, NV 89052, USA na trh v SR.


Cindy Nachman
CEO Altrient Inc.
 

Náš príbeh


 

Každý deň sa stretávame so žiadosťami, aby sme porozprávali náš príbeh ... Ako vznikla naša firma? Odkiaľ pochádza myšlienka využitia vitamínu C v lipozomálnej tobolke? Nuž, pravdou je, že je to jedna naozaj nezvyčajná firma. Nezvyčajná v tom zmysle, že by ani nevznikla, keby môj manžel nebol len pred niekoľkými rokmi na prahu smrti.

Ako sa to všetko začalo?


 

Manžel začal podnikať v službách s balíkovými zásielkami v roku 1959 a s väčšími menšími prestávkami v tom pracoval až do roku 1988, kým sa nezačal v celom pracovnom čase zaoberať výrobou a predajom výživových doplnkov. Spolu so svojím obchodným partnerom manžel založil značný počet mimoriadne úspešných spoločností. Život bol krásny, ale koncom 90-tych rokov sa u neho objavilo ochorenie srdca. Do roku 2003 sa jeho zdravotný stav natoľko zhoršil, že lekári mu navrhli transplantáciu srdca ako posledné riešenie, a radili nám, aby sme dali jeho veci do poriadku.

Tvárou v tvár voči vyhliadkam alopatických lekárov uznávajúcich len tradičné liečebné metódy (tí, ktorí sa spoliehajú na lieky a chirurgické zákroky), ktorí sa už zriekli môjho manžela, sme zostali otvorení pre všetky možnosti, ktoré by zachránili život môjho manžela. Takto sme sa dostali k „netradičným“ liekom a objavili sme svet liečebných postupov a metód, ktoré odolali skúške času, nakoľko si ich ľudia celé storočia odovzdávali z generácie na generáciu. Dozvedeli sme sa, že každá choroba a neduh akéhokoľvek druhu bola už v minulosti liečená alebo je aj v súčasnosti úspešne liečená využitím nekonvenčnej, alternatívnej liečebnej metódy.

Náš výskum nás priviedol k dvom mimoriadnym lekárom v Kalifornii. Jeden z nich bol slávnym virológom a epidemiológom a druhý nezávislým kardiológom. Obaja už dávno experimentovali s alternatívnymi spôsobmi liečenia srdcových chorôb. Prvá a najdôležitejšia skutočnosť, ktorú sme sa dozvedeli od oboch týchto lekárov je, že srdcové choroby sa dajú vyliečiť, alebo je aspoň možné priebeh choroby spomaliť alebo zastaviť. Ďalej sme sa dozvedeli, že holistický prístup pri liečbe ochorení je nepostrádateľný.

Pod vedením týchto lekárov liečba môjho manžela zahŕňala veľa nezvyčajných komponentov, napr. zmenu v stravovaní, fyzické cvičenia atď. Najpozoruhodnejšia vec bola tá, že mu lekári predpisovali vysoké dávky intravenózne (do žily) podávaného vitamínu C. V konečnom dôsledku to všetko pomohlo pri uzdravovaní a posilňovaní jeho srdca. Proces jeho uzdravovania trvá až dodnes.

 

 

Vitamín C zachránil život môjho manžela


 

Podobne ako väčšina ľudí aj my sme si mysleli, že vitamín C je ten vitamín, ktorý získavame z pomarančovej šťavy, a že jeho jedinou výhodou je, aby nám pomohol zotaviť sa v prípade prechladnutia. S prekvapením sme vzali na vedomie, že vitamín C vo vysokých dávkach je jedným z najlepších širokospektrálnych antibiotík, ktoré človek pozná. Je neuveriteľne silným antioxidantom, ktorý je absolútne nevyhnutný pre syntézu kolagénu a niektorých neurotransmyterov. Zoznam blahodarných účinkov vitamínu C sa týmto ešte nekončí. Vysoké dávky vitamínu C sa používajú aj na liečbu slezinovej sneti (antraxu), malárie a detskej obrny. Dokonca aj liečba ľudí napadnutých smrtiacim toxínom hmyzu, rýb a hadov je len hračkou s aplikáciou vysokých dávok vitamínu C (viď knihu od Dr. Thomasa Levyho: Vyliečiť nevyliečiteľné).

Všetky tieto informácie nás presvedčili o tom, že vitamín C je najviac podceňovaná prírodná látka na našej planéte. Náš výskum nás priviedol k tomu, aby sme si prečítali diela veľkých pionierov v oblasti výskumu vitamínu C, vrátane diel od Dr. Linusa Paulinga, Dr. Roberta Cathcarta, Dr. Matthiasa Ratha a Dr. Thomasa Levyho. Dôkladné práce týchto vedcov odhalili nielen pozitívne vlastnosti a priaznivé účinky vitamínu C, ale umožnili nám aj nahliadnuť do problematiky liečby vysokými dávkami vitamínu C.

Ústne (perorálne) užitie terapeutickej dávky vitamínu C zvyčajne spôsobí žalúdočné ťažkosti, najčastejšie hnačku. U väčšiny ľudí sa tieto vedľajšie účinky začínajú prejavovať už pri dávke 3-4 gramov. Aj keď niekto môže tolerovať vyššie dávky vitamínu C, štúdie ukazujú, že v prípade užitia jednorazovej dávky 10 - 12g sa do krvného obehu skutočne dostane len približne 1-1,5 gramu. Zvyšok sa dostáva do hrubého čreva, a pretože vitamín C je veľmi kyslý, vylučuje z tela vodu a tým pádom spôsobí hnačku.

Ohľadom na tieto skutočnosti sme boli spočiatku presvedčení, že ústne užitie vitamínu C nie je riešením. Intravenózne (do žily) podanie vitamínu C by mohlo byť riešením, ale pre jednoduchého človeka by to bolo nepraktické z hľadiska ceny, ošetrenia, času a bolesti. Okrem toho je ťažké nájsť lekára, ktorý by takéto ošetrenie vykonával.

Ošetrujúci lekári môjho manžela predpokladali, že keby vedeli vyvinúť takú metódu ústneho podávania vitamínu C – ktorá by zabezpečila takmer absolútne biologické zužitkovanie bez obvyklých žalúdočných problémov alebo hnačiek – tak by ľudia mohli využiť niektoré podivuhodné prednosti vysokej dávky vitamínu C. Takýto produkt by nemusel bezpodmienečne nahradiť intravenózny vitamín C, ale by mohol aspoň preklenúť medzeru medzi v podstate neúčinným ústne podávaným vitamínom C a plne efektívnym intravenózne podávaným vitamínom C.

Neustále nás prenasledovala myšlienka vyriešiť metódu ústneho užitia vysokej dávky vitamínu C. Nakoľko manžel na vlastnej koži zažil výhody vysokej dávky vitamínu C, stala sa úloha vyriešenia tejto metódy jeho posadnutosťou.

Len málo ľudí má čas a silu zaoberať sa svojou posadnutosťou, ale nakoľko sme predali svoj podnik, manželovi zostala kopa času, v podstate sa utiahol do pozadia. Stál na prahu smrti. Keď sa už zdalo, že hroziaci osud sa dá obísť, rozhodli sme sa pokračovať v dosiahnutí nášho cieľa sprístupniť biologicky účinný vitamín C pre každého. Manžel naďalej žije utiahnutým životom, ale ja pokračujem v boji za jeho vec tým, že roznášam naše posolstvo a náš produkt k takým ľuďom, ako sme aj my, ktorí ešte nie sú pripravení vzdať sa života. A takto vznikla naša spoločnosť a náš neuveriteľný systém podávania vitamínu C.

Riešenie: Transportný systém lipozomálnych kapsúl (LED)


 

Začiatky princípu LED-u sa datujú na koniec 70-tych a začiatok 80-tych rokov, keď bola vydaná väčšina relevantných patentov. Tento proces bol spočiatku vytvorený a používaný farmaceutickými spoločnosťami ako metóda pre podávanie liekov do určitých orgánov alebo na určené miesta v tele bez toho, aby žalúdočne šťavy ohrozili integritu, silu alebo štruktúru liečiva. Tiež bolo dôležité, aby sa celá dávka liečiva vstrebala do krvného obehu prostredníctvom tenkého čreva ešte skôr, než sa dostane do hrubého čreva. Časom bol vyvinutý oveľa širší a praktickejší spôsob využitia tejto technológie, vrátane použitia metódy vo farmaceutickom a kozmetickom priemysle.

Tajomstvo úspešného použitia princípu LED spočíva v tom, že molekula zapuzdrená do lipozómalnej tobolky je taká malá, že po opustení žalúdka je ihneď vstrebaná už na začiatku tenkého čreva. Každá látka schopná na lipozomálne zapuzdrenie má vlastné prekážky, a preto je potrebné vedieť vybrať správnu kombináciu fosfolipidov a ďalších zložiek, aby sme vytvorili dokonalú štruktúru, ktorá bude účinkovať. Pre dôkladné pochopenie tejto vedeckej oblasti a týchto procesov je potrebné prečítať si dielo od Dr Roberta Milneho: PC Lipozomálne zapuzdrenie alebo uzavretie.

LED bolo riešením, ktoré sme hľadali – systém ústneho podania vysoko účinného vitamínu C s vysokou biologickou využiteľnosťou a bez vedľajších účinkov a žalúdočných problémov. Po dvojročných skúškach sme predstavili výrobok, o ktorom sme snívali. Tento produkt je dnes známy pod menom Altrient® C.

Blahodarné účinky vitamínu Altrient® C sú uvedené v inej časti našej webovej stránky. Sme presvedčení, že lipozomálne zapuzdrenie je najlepší spôsob ústneho podania vitamínu C do organizmu. Prebiehajúce vedecké skúmania už tento fakt potvrdili. Už viac tisícom ľudí v rôznych častiach sveta sme predstavili tento v jedinečnom obale sa nachádzajúci a už čoskoro patentovaný produkt. Mnohí používajú tento výrobok pravidelne, ale ešte stále nemáme pocit, že by sa produkt dostal do širšieho verejného povedomia. A preto v tejto činnosti naďalej pokračujeme.

Srdce môjho manžela je stále silnejšie, a pokiaľ to takto pôjde aj v budúcnosti, budem aj ja pokračovať vo svojej kampani, aby som mohla každému povedať, čo viem o úžasnom spôsobe použitia tohto zázračného vitamínu.